Enjeksiyon sistem

Enjeksiyon sistemi ile su akıntısını kesme

Enjeksiyon sistemi ile su akıntısını kesme Su izolasyonu Türkiye de yeni sistem, Bodrum katı içten su yalıtımı, Negatif yönden su izolasyonu, Negatif yönden gelen su kesmek, Bodrum katlardan gelen suyu kesmek, Enjeksiyon sistemi ile su akıntısını kesmek. Koseogluizolasyon.com #izolasyon, #Suizolasyon, #Enjeksiyon,

Posted by Köseoğlu İzolasyon on 26 Ağustos 2015 Çarşamba

PVC Membran UYGULAMA

su1 pvs membran   su1 pvs membran   su2 pvs membran

Bütüm Membran Uygulama

butum membran uygulama

Polyurea Uygulama

Polyurea Uygulama

Polyurea su yalıtımı sistemleri özellikle dış ve iç alanlarda yüksek darbe, aşınma karşı ve %100 su yalıtımı istenen eski veya yeni yapılarda kesin çözümler sağlamaktadır. Sprey Polyurea; Hızlı, yüksek esneme kabiliyeti, Üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile uygulama alanlarını suyun sızması, pas ve korozyon etkilerine karşı koruduğu gibi UV dayanımlı Poliüretan Top Coat dekoratif son kat renk seçenekleri ile dayanıklı zemin kaplamalarına olanak sağlamaktadır.

Sürme Likit Membran

Sürme Likit Membran

Sürme Likit Membran Uygulama;

Su yalıtımı ve yapıştırma amaçlı ve esnek bitümlü likit membran.

Tek komponentli bir ürün olduğundan kapağı açar açmaz uygulamaya başlanır.

Epoksi Uygulama

Epoksi Uygulama

Epoksi Ve Uygulama Teknikleri

Epoksi kaplamaları günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip kaplama çeşididir. Sanayi ve endüstriyel amaçlı yapılan yapı ve tesislerden, mimari ve estetik amaçlı yapılan alanlara, her türlü gıda üretimden satışına kadar tüm tesislerde, sağlık sektöründe, hastanelerde, spor tesislerinden otoparklarda çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

© 2014 - 2019 Köseoğlu İzolasyon. All Rights Reserved. Designed By Sordesign.com